AcasaAcasa  PortalPortal  FAQFAQ  CautareCautare  InregistrareInregistrare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  ConectareConectare  

Distribuiți | 

Diferenta dintre Manele si Hip-Hop

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Uzzi
Admin

Data de înscriere : 03/03/2008
Varsta : 27

MesajSubiect: Diferenta dintre Manele si Hip-Hop   Joi Mar 20, 2008 1:38 pm

manelisti = specie cu mari probleme la glanda sudoripara, care sufera grav intreaga lor viata de grandomanie cronica. Se intalnesc cam peste tot (ca si insectele), iar secretia lor denumita sugestiv "manele" produce o toxina ce afecteaza grav aparatul auditiv

hip-hop-eri = cea mai smeckera specie muzicala romaneasca, singura care a reusit sa puna putina sare si piper in industria muzicala nationala, ca daca n-ar fi fost ei ne-am fi transformat toti in fani Salam shi Parizer Laughing
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://hip-hop-supply.topic-zone.com
serbusca

Data de înscriere : 10/03/2008
Localizare : bucuresti

MesajSubiect: Re: Diferenta dintre Manele si Hip-Hop   Mier Mar 26, 2008 12:38 pm

Mad nu suport tigani sincer mie imi pare rau de romanii nostri ascultatori de "manele" cuvantul manea este de origine turca care inseamna cantare lunga ex:aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ..... ,se stie ca tigani canta de foame duceti-va si va culcati care va stiti "manelari"
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
serbusca

Data de înscriere : 10/03/2008
Localizare : bucuresti

MesajSubiect: Re: Diferenta dintre Manele si Hip-Hop   Mier Mar 26, 2008 12:42 pm

se stie HIP-HOP singurul gen muzical care a rezistat la noi si va fi in continuare singurul care va conta pt noi """am un mesaj pt voi cei care produceti muzik "manele" pretul tarfelor voastre nu include T.V.A """ Twisted Evil
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Diferenta dintre Manele si Hip-Hop   

Sus In jos

Diferenta dintre Manele si Hip-Hop
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: AntiManele/AntiTigani-
Mergi direct la: